خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حفظ سلامت جنسی زوج های جوان

  در سلامت جنسی زوج های جوان,چندین نکته ی ساده برای حفظ سلامت جنسی,سلامت جنسی در زنان,سلامت جنسی در مردان,حفظ سلامت جنسی با رعایت نکات ساده جنسی,چگونه سلامت جنسی خود را حفظ کنیم,چگونه قدرت جنسی خود را افزایش دهیم,دست یابی به سلامت های جنسی,باور هایی در سلامت جنسی,حفظ سلامت جنسی زوج های جوان" src="http://www.takmoj.com/wp-content/uploads/2015/10/4ed31dc948554bfd9c1174750714988d_takmoj.com.jpg" alt="نکات مهم در سلامت جنسی زوج های جوان,چندین نکته ی ساده برای حفظ سلامت جنسی,سلامت جنسی در زنان,سلامت جنسی در مردان,حفظ سلامت جنسی با رعایت نکات ساده جنسی,چگونه سلامت جنسی خود را حفظ کنیم,چگونه قدرت جنسی خود را افزایش دهیم,دست یابی به سلامت های جنسی,باور هایی در سلامت جنسی,حفظ سلامت جنسی زوج های جوان" width="341" height="262" border="0" />

   

  نکات مهم در سلامت جنسی زوج های جوان,چندین نکته ی ساده برای حفظ سلامت جنسی,سلامت جنسی در زنان,سلامت جنسی در مردان,حفظ سلامت جنسی با رعایت نکات ساده جنسی,چگونه سلامت جنسی خود را حفظ کنیم,چگونه قدرت جنسی خود را افزایش دهیم,دست یابی به سلامت های جنسی,باور هایی در سلامت جنسی,حفظ سلامت جنسی زوج های جوان.

  زناشویی, زناشويي تصويري, زناشویی موفق, زناشویی فیلم, زناشویی رابطه, زناشویی آموزش, زناشویی آموزش, زناشویی در ماه رمضان, زناشویی عکس, زناشویی ایرانی, زناشویی در اسلام, روابط زناشویی, روابط زناشویی تصویری, روابط زناشویی در دوران عقد, روابط زناشویی موفق, روابط زناشویی در ماه رمضان, روابط زناشویی در دوران نامزدی, روابط زناشویی در دوران نامزدی, روابط زناشویی در دوران بارداری, روابط زناشویی در اسلام, روابط زناشویی با تصویر, روابط زناشویی در دوران بارداری, روابط زناشویی عکس, رابطه مقعدی بدون درد, رابطه مقعدی, رابطه مقعدی در مردان, روابط مقعدی, رابطه مقعدی و حاملگی, روابط مقعدی, رابطه مقعدی با دختر باکره, رابطه مقعدی و ایدز.

   

  رابطه مقعدی از نظر اسلام, رابطه مقعدی با پسر, رابطه مقعدی پسرباپسر, سلامت زناشویی, پزشکی سلامت زناشویی, رضایت زناشویی و سلامت روان, سلامت روابط زناشویی, سلامت روان ورضایت زناشویی, تست سلامت روابط زناشویی, بررسی رابطه رضایت زناشویی و سلامت روان, تاثیر رضایت زناشویی بر سلامت روان, سلامت روانی و رضایت زناشویی, تبیین رضایت زناشویی و سلامت روانی بر حسب سبکهای مقابله.

  در این پست از سایت تک موج شما عزیزان از مهمترین نکات جنسی برای حفظ سلامت جنسی خود دیدن میفرمایید.

   

   

  نکات مهم در سلامت جنسی زوج های جوان

   

  نکاتی بهداشتی و مهم راجع به رابطه ی جنسی وجود دارند که از آن ها غافلیم. برای داشتن رابطه ی جنسی سالم ، باید نکات بهداشتی رابطه ی جنسی را بشناسید.

  نکاتی ساده برای بهداشت جنسی :

   موی ناحیه تناسلی و موی زیربغل ماده شیمیایی فرومون را منتشر می کند

  √ موهای زائد را جدی بگیرید
  در دهه های گذشته، نظرات مختلفی راجع به موهای زائد زنان و مردان ابراز می شد. باید بدانید که موهای زائد هدفی دارند. گفته می شود که موی زائد به تمیز و گرم نگه داشتن ناحیه تناسلی و احساس راحتی هنگام دخول کمک می کند. هم چنین گفته می شود که موی ناحیه تناسلی و موی زیربغل ماده شیمیایی فرومون را منتشر می کند که به جذب شدن افراد به یکدیگر کمک می کند.

    کاندوم در پیشگیری از انتقال بیماریهای مقاربتی مفید است

  به سادگی از انتقال بیماریهای جنسی جلوگیری کنید
  بسیاری ازفعالیت های رایج جنسی، می توانند منجر به آسیب دیدگی پوست یا خونریزی شوند. به همین دلیل توصیه می شود که از کاندوم استفاده کنید. فقط به این موضوع توجه نکنید که فقط در صورت خونریزی دچار مشکل شده اید. بسیاری از این جراحات بسیار کوچک هستند اما حتی ریزترین جراحت یا پارگی در پوست می تواند باعث انتقال بیماری های مقاربتی شود.

   پوشیدن شلوار و لباس زیر تنگ برای ناحیه تناسلی مضر است

  √ لباس های گشاد و راحت بپوشید
  لباس گشاد، چه لباس زیر چه شلوار، برای عملکرد جنسی مناسب است. فشار و دمای زیاد می تواند بر باروری تاثیر بگذارد و موجب عفونت شود. هنگام ورزش لباس مناسب بپوشید اما پس از آن بدن و لباس تان را به خوبی بشویید.

  √ همدیگر را وارسی کنید
  همسران به سلامت یکدیگر اهمیت می دهند و می توانند وجود موارد غیر عادی را بررسی کنند. باید به مواردی مانند قرمزی، برآمدگی، تاول یا تبخال توجه کرد. باید توجه داشته باشید که بسیاری از بیماری های مقاربتی علائم قابل مشاهده ای ندارند. به همین خاطر، انجام معاینه ی سالانه ضروری است.

   شستن زیاد ناحیه تناسلی و استفاده از خوشبو کننده ها باعث ایجاد حساسیت میشود

  √ وسواس را کنار بگذارید
  یک مرتبه در روز و پس از تعریق، اندام خود را بشویید تا از ایجاد بوی نامطبوع پیشگیری کنید. آب و صابون تمام آن چیزی است که به آن نیاز دارید (حتی صابون هم انتخاب مطمئنی برای زنان نیست)، پس نیازی نیست دنبال محصولات و خوشبو کننده های خاص باشید چون بدون اینکه کمک زیادی بکنند فقط باعث ایجاد حساسیت می شوند. انجام هر کاری بیش از شستشوی معمول، غیرضروری است.


  این مطلب تا کنون 33 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : زناشویی ,سلامت ,روابط ,رابطه ,مقعدی ,لباس ,روابط زناشویی ,رابطه مقعدی ,ناحیه تناسلی ,رضایت زناشویی ,سلامت روان ,مقعدی رابطه مقعدی ,روابط مقعدی رابطه ,سلامت روابط زناشویی ,ماده شیمیایی فرومون ,
  حفظ سلامت جنسی زوج های جوان

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر